Klockkedja och nyckel guld

Klockkedja och nyckel guld
Klockkedja och nyckel guld

Klubbat för:

5 200 SEK

4 000 SEK

KEDJA OCH KLOCKNYCKEL, guld 18 k, kedjan stämplad L2 (1793), längd 28 cm, nyckel med graverad dekor, ostämplad, total vikt 15,5 g

Nyckeln med smärre skador, krok och ring ej guld

116122

2012-03-24