Ellen Jolin akvarell

Ellen Jolin akvarell
Ellen Jolin akvarell
Ellen Jolin akvarell
Ellen Jolin akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JOLIN, Ellen (1854-1939): "Perugia", signerad och daterad Ellen Jolin 1901, akvarell, 27x19 cm

116131

2012-01-03