Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SCHILLBERG, Eva (1881-1970): Dam i trädgården, signerad E Schillberg, olja på duk uppklistrad på pannå, 33x40 cm
116135
2012-01-04
Gör en kostnadsfri värdering här