Eva Schillberg oljemålning

Eva Schillberg oljemålning
Eva Schillberg oljemålning
Eva Schillberg oljemålning
Eva Schillberg oljemålning
Eva Schillberg oljemålning
Eva Schillberg oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SCHILLBERG, Eva (1881-1970): Dam i trädgården, signerad E Schillberg, olja på duk uppklistrad på pannå, 33x40 cm

116135

2012-01-04