Giovanni Bellini hans art 1800-tal

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BELLINI, Giovanni, hans art, Madonna och barnet, 1800-tal, ristad signatur, olja på duk, 50x69 cm

Dubblerad

116258

2012-01-07