Vello Tamm oljemålning
2012-01-07
116259
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAMM, Vello (1940-1991): "Vana kirik", signerad och daterad Vello Tamm 1968, olja på papp, 35x30 cm