Vello Tamm oljemålning

Vello Tamm oljemålning
Vello Tamm oljemålning
Vello Tamm oljemålning
Vello Tamm oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAMM, Vello (1940-1991): "Vana kirik", signerad och daterad Vello Tamm 1968, olja på papp, 35x30 cm

116259

2012-01-07