David Bates oljemålning

David Bates oljemålning
David Bates oljemålning
David Bates oljemålning
David Bates oljemålning
David Bates oljemålning
David Bates oljemålning

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BATES, David (England 1840-1921): "Autumn, North Wales", signerad och daterad David Bates 1898 samt a tergo 1899, olja på duk, 46x31 cm

116263

2012-01-07