Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BATES, David (England 1840-1921): "Autumn, North Wales", signerad och daterad David Bates 1898 samt a tergo 1899, olja på duk, 46x31 cm
116263
2012-01-07
Gör en kostnadsfri värdering här