Lindorm Liljefors olja

Lindorm Liljefors olja
Lindorm Liljefors olja
Lindorm Liljefors olja
Lindorm Liljefors olja
Lindorm Liljefors olja
Lindorm Liljefors olja

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LILJEFORS, Lindorm (1909-1985): Landskap med älg och jämthund signerad och daterad Lindorm -41, olja på pannå, 46x54 cm, a tergo landskapsskiss på uppklistrad duk

116277

2012-01-08