Jan M Beek oljemålning
2012-01-07
116289
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BEEK, M Jan (Holland 1900-tal): Kyrkointeriör, signerad Jan M Beek, olja på pannå, 24x30 cm
Pannå med sprickor