Kai Mortén oljemålning

Kai Mortén oljemålning
Kai Mortén oljemålning
Kai Mortén oljemålning
Kai Mortén oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MORTÉN, Kai (född 1912): Dansöser, signerad K. Mortén, olja på duk, 35x27 cm

116300

2012-01-07