Applique empirestil

Applique empirestil
Applique empirestil
Applique empirestil
Applique empirestil

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

APPLIQUE, för 3 ljus, 1800-tal, empirestil, förgylld och patinerad brons, höjd 51 cm

116301

2012-01-07