Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
VÄGGPENDYL, 1700-tal, urtavlan märkt A Rundelius Stockholm, (Anders Rundelius 1746-1809), höjd 82 cm, pendel finns
Skadat glas, löst ornament, skador, nyckel saknas
116341
2012-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här