Alfred Manessier Bertil Öhlund

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MANESSIER, Alfred (Frankrike, 1911-1993): Komposition, signerad Manessier, 160/200, färglitografi, 21x21 samt ÖHLUND, Bertil (1923-2003): (4 st) kompositioner, signerade och daterade 61, tusch, varierande mått 15x21-17x23 cm

116371

2012-01-08