Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ANKARCRONA, Gustaf (1869-1933): Gårdsexteriör med figurer, monogramsignerad GA (ristad signatur), olja på duk, 22x34 cm
Smärre färgbortfall
116392
2012-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här