Gustaf Ankarcrona oljemålning

Gustaf Ankarcrona oljemålning
Gustaf Ankarcrona oljemålning
Gustaf Ankarcrona oljemålning
Gustaf Ankarcrona oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANKARCRONA, Gustaf (1869-1933): Gårdsexteriör med figurer, monogramsignerad GA (ristad signatur), olja på duk, 22x34 cm

Smärre färgbortfall

116392

2012-01-08