Robert Högfeldt akvarell

Robert Högfeldt akvarell
Robert Högfeldt akvarell
Robert Högfeldt akvarell
Robert Högfeldt akvarell

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HÖGFELDT, Robert (1894 - 1984):""Hos tandläkaren" signerad
R. Högfeldt, akvarell med täckvitt, 26x34 cm

116394

2012-01-09