Netsukes i ben

Netsukes i ben
Netsukes i ben
Netsukes i ben
Netsukes i ben
Netsukes i ben
Netsukes i ben

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NETSUKES, 2 st., Japan, ben, en signerad Gyokuzan, höjd 3 resp 4 cm

Skador, delar saknas

116400

2012-01-09