Klubbat för:
3 200 SEK
1 200 SEK
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med snöre, signerad och numrerad Y Edelman, färglitografi, bladstorlek, 61x44 cm, oramad
116426
2012-01-10