Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
SEKRETÄR, Tyskland/ Holland, 1700-tal, fanérad med olika träslag, intarsia, höjd 111, 85x53 cm, nyckel finns
Fanérskador, fanérdelar saknas
116429
2012-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här