Bordspendyl empire

Bordspendyl empire
Bordspendyl empire

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

BORDSPENDYL, empire, Frankrike, brännförgylld brons, signerad Rossel a Rouen (verksamma från 1700-talets slut), halvslag, höjd 52 cm

116443

2012-01-16