Teckning 1800-tal
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal) "Libanon och syriska kusten", monogramsignerad och daterad 1851, blyerts med täckvitt på papper, 12,5x18 cm
Kuntoraportti
116453
Päivämäärä:
2012-01-11