Teckning 1800-tal

Teckning 1800-tal
Teckning 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal) "Libanon och syriska kusten", monogramsignerad och daterad 1851, blyerts med täckvitt på papper, 12,5x18 cm

Kuntoraportti

116453

Päivämäärä:

2012-01-11