Pelle Åberg oljemålning
Vollendet
2012-01-10
116454
| Höchstes Gebot | 7 000 SEK |
| Schätzwert | 6 000 SEK |
ÅBERG, Pelle (1909-1964): Stadsbild med restaurang, signerad Pelle Åberg, olja på duk, 68x60 cm, intyg a tergo