Pelle Åberg oljemålning
2012-01-10
116454
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ÅBERG, Pelle (1909-1964): Stadsbild med restaurang, signerad Pelle Åberg, olja på duk, 68x60 cm, intyg a tergo