Pelle Åberg oljemålning

Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ÅBERG, Pelle (1909-1964): Stadsbild med restaurang, signerad Pelle Åberg, olja på duk, 68x60 cm, intyg a tergo

116454

2012-01-10