Karsten Keiseraas gouache

Karsten Keiseraas gouache
Karsten Keiseraas gouache
Karsten Keiseraas gouache
Karsten Keiseraas gouache

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KEISERAAS Karsten Oliver (Norge, född 1912) Badplats, signerad och daterad Keiseraas -56, gouache, 24,5x32 cm

116474

2012-01-10