Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Hård sjö", signerad Roland S, 303/310, färglitografi, 21x37 cm
116476
2012-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här