Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LIEBERICH, Nikolai Iwanowitsch (1828-1883): Kvinna på häst, signerad, höjd 42 längd 39 cm
Delar saknas, skador, lagningar
116527
2012-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här