Nikolai Iwanowitsch Lieberich skulptur

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LIEBERICH, Nikolai Iwanowitsch (1828-1883): Kvinna på häst, signerad, höjd 42 längd 39 cm

Delar saknas, skador, lagningar

116527

2012-01-11