Ernst Kaps oljemålning

Ernst Kaps oljemålning
Ernst Kaps oljemålning
Ernst Kaps oljemålning
Ernst Kaps oljemålning
Ernst Kaps oljemålning
Ernst Kaps oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAPS Ernst (1800/1900-tal) Neapel, signerad E Kaps, olja på pannå, 15x31 cm

ytskador

116541

2012-01-11