Harald Klinckowström olja

Harald Klinckowström olja
Harald Klinckowström olja
Harald Klinckowström olja
Harald Klinckowström olja

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

800 SEK

KLINCKOWSTRÖM, Harald (1897-1973): "Grälande kråkor", signerad Klinckowström 44, olja på pannå, 21x26 cm

116559

2012-01-11