Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
800 SEK
KLINCKOWSTRÖM, Harald (1897-1973): "Grälande kråkor", signerad Klinckowström 44, olja på pannå, 21x26 cm
116559
2012-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här