Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ECKARDT Christian (1832-1914) tillskriven, Korsoer 1869 (enligt påskrift), bär signatur i blyerts, duk uppklistrad på pannå, 30x48 cm, Proveniens: Lilla Segerstad
dukskador
116564
2012-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här