Christian Eckardt tillskriven olja

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ECKARDT Christian (1832-1914) tillskriven, Korsoer 1869 (enligt påskrift), bär signatur i blyerts, duk uppklistrad på pannå, 30x48 cm, Proveniens: Lilla Segerstad

dukskador

116564

2012-01-12