Stockholmiana
Klubbat för:
2 000 SEK
1 500 SEK
PARTI STOCKHOLMIANA, 1800/1900-tal, delvis signerade bla K Wiholm, O Johansson, M Borg, akvareller, tusch, etsningar, bilder mm, varierande mått, 3 st inramade: Österlånggatan, Petersénska huset, Konung Karl XV nedanför Hasselbacken (senare handkolorering)
116600
2012-01-12