Matsalsgrupp rokokostil
Klubbat för:
33 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MATSALSGRUPP, 14 dlr, stolar märkta Åmells, monogramsignerade TO, rokokostil, betsade, bestående av, bord, karmstol, 12 stolar, bordets höjd 74, diameter 126 cm, 3 iläggsskivor, varav en med sarg medföljer, vardera bredd 60 cm
Slitage
116608
2012-01-12