Matsalsgrupp rokokostil

Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil

Klubbat för:

33 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MATSALSGRUPP, 14 dlr, stolar märkta Åmells, monogramsignerade TO, rokokostil, betsade, bestående av, bord, karmstol, 12 stolar, bordets höjd 74, diameter 126 cm, 3 iläggsskivor, varav en med sarg medföljer, vardera bredd 60 cm

Slitage

116608

2012-01-12