Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
EDEFALK, Cecilia (f. 1954): Kvinna i profil, signerad, daterad och numrerad på baksidan Cecilia Edefalk -89, 1/6, färgserigrafi, 148 x 99 cm.
116623
2012-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här