Cecilia Edefalk serigrafi

Cecilia Edefalk serigrafi
Cecilia Edefalk serigrafi
Cecilia Edefalk serigrafi
Cecilia Edefalk serigrafi

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

EDEFALK, Cecilia (f. 1954): Kvinna i profil, signerad, daterad och numrerad på baksidan Cecilia Edefalk -89, 1/6, färgserigrafi, 148 x 99 cm.

116623

2012-01-12