Snedklaffsekretär
2012-01-13
116666
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1800-tal, ådringsmålad, höjd 111, 119x48 cm
sprickor, slitage, nyckel saknas