Oljemålning, Konrad Simonsson

Oljemålning, Konrad Simonsson
Oljemålning, Konrad Simonsson
Oljemålning, Konrad Simonsson
Oljemålning, Konrad Simonsson

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIMONSSON, Konrad (1843-1901): Sommarlandskap, signerad K. Simonsson, olja på pannå, 16x12

116677

2012-01-12