Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
KORN, Johan Philip (omkring 1800) hans efterföljare: Landskap med hus och vattendrag - 2 st, olja på duk, ca 17x23,5 cm
Uppfodrade, smärre skador
116678
2012-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här