Oljemålningar, Johan Philip Korn

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KORN, Johan Philip (omkring 1800) hans efterföljare: Landskap med hus och vattendrag - 2 st, olja på duk, ca 17x23,5 cm

Uppfodrade, smärre skador

116678

2012-01-13