Joseph Kirkpatrick akvarell

Joseph Kirkpatrick akvarell
Joseph Kirkpatrick akvarell
Joseph Kirkpatrick akvarell
Joseph Kirkpatrick akvarell

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KIRKPATRICK Joseph (1872-1936) , Landskap, signerad och daterad 1930, akvarell, 34x24 cm

116731

2012-01-13