Ardy Strüwer akryl
2012-01-13
116733
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STRÜWER, Ardy (född 1939):"Golden Rainbow torso", signerad Ardy S, akryl på duk, 20x20, daterad a tergo 2007