Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TÄGTSTRÖM, David ( 1894 - 1981), Porträtt av Astrid Serrander, signerad och daterad Tägström -18 olja på duk, 90x66 cm
Krackeleringar
116737
2012-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här