David Tägström porträtt

David Tägström porträtt
David Tägström porträtt
David Tägström porträtt
David Tägström porträtt

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TÄGTSTRÖM, David ( 1894 - 1981), Porträtt av Astrid Serrander, signerad och daterad Tägström -18 olja på duk, 90x66 cm

Krackeleringar

116737

2012-01-13