Gösta Gierow litografi
Vollendet
2012-01-13
116758
| Höchstes Gebot | 750 SEK |
| Schätzwert | 800 SEK |
GIEROW, Gösta (född 1931):Paris, signerad Gierow -66, 45/260, färglitografi, 49x49 cm
gulnader