Gösta Gierow litografi

Gösta Gierow litografi
Gösta Gierow litografi
Gösta Gierow litografi
Gösta Gierow litografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

GIEROW, Gösta (född 1931):Paris, signerad Gierow -66, 45/260, färglitografi, 49x49 cm

gulnader

116758

2012-01-13