Ulf Wahlberg Pontus Ljungberg litografier

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

800 SEK

GRAFIK, (2) Ulf Wahlberg (född 1938) och Pontus Ljungberg (född 1945), signerade, Bilar, litografier, 22x27 resp 22x31 cm, P.Ljungberg med dedikation

116762

2012-01-14