Janeric Johansson blyerts

Janeric Johansson blyerts
Janeric Johansson blyerts
Janeric Johansson blyerts
Janeric Johansson blyerts

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHANSSON Janeric (född 1950) "Jeans", signerad och daterad Janeric Johansson 1970, blyerts, 22x16 cm

116765

2012-01-14