Anders Sten akvarell

Anders Sten akvarell
Anders Sten akvarell
Anders Sten akvarell
Anders Sten akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

STEN Anders (1903-2000) Kollegor på utställning (Arwid Karlsson - 1907-64 och Ivan Jordell - 1901-61), signerad och daterad A Sten -34, akvarell, 41x37 cm

116766

2012-01-14