Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BIANCHINI, Arthur (1869-1955): Motiv från Teneriffa, signerad och daterad Artur Biachini Teneriffa 95, olja på pannå, 29x44 cm
Smärre färgskada i övre hörnen
116834
2012-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här