Gustav Magnusson stockholmsmotiv

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAGNUSSON, Gustav (1890-1957): Utsikt mot stadshuset, signerad o daterad Gust Magnusson 1942, olja på duk, 41x27 cm

116835

2012-01-15