Kniv med damaskerat blad

Kniv med damaskerat blad
Kniv med damaskerat blad
Kniv med damaskerat blad
Kniv med damaskerat blad

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLIDKNIV, signerad och daterad EC 2003, björkrot och horn, damaskerat blad signerat Baudin (Mattias B, Umeå), längd 24 cm

116847

2012-01-15