Bokskåp i mahogny nyrenässans 1800-tal
2012-01-15
116855
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BOKSKÅP, nyrenässans, mahogny, höjd ca 213, 57x113 cm
Lösa delar medföljer, slitage