Ole Schwalbe färgserigrafi 1987

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SCHWALBE, Ole (1919-90): Geometrisk komposition, signerad och numrerad E.A. XI/XXI, -87, färgserigrafi, 55x45 cm

116873

2012-01-15